Прощавай, садок дитячий!

У нашому садочку відбувся випускний! 
Наші дітки стали ще на крок дорослішими - попереду на них чекає школа, нові знання та цікаві відкриття. 
Цей день приніс багато посмішок, теплих слів і щирих емоцій. Дякуємо батькам за підтримку та довіру, а нашим випускникам бажаємо щасливого шкільного життя, гарних друзів та здійснення мрій!
Травневий день, осяяний святково,
І сміх, і квіти, й щебет голосний.
Зібрало свято нині нас чудове -
Прощальний ранок, ранок випускний.

👦👧👦👧👦👧👦👧👦👧👦👧👦👧👦👧

Немає коментарів:

Дописати коментар