У нашому садочку відбувся випускний!
Наші дітки стали ще на крок дорослішими - попереду на них чекає школа, нові знання та цікаві відкриття.
Цей день приніс багато посмішок, теплих слів і щирих емоцій. Дякуємо батькам за підтримку та довіру, а нашим випускникам бажаємо щасливого шкільного життя, гарних друзів та здійснення мрій! 

Травневий день, осяяний святково,
І сміх, і квіти, й щебет голосний.
Зібрало свято нині нас чудове -
Прощальний ранок, ранок випускний.
👦👧👦👧👦👧👦👧👦👧👦👧👦👧👦👧
Немає коментарів:
Дописати коментар