Вітаємо!


Рано-вранці, на світанку, вишиваю вишиванку.
У зеленім житі буду ворожити.
Попрошу у неба солов’їний щебет.
Попрошу у квітки чарівної нитки.
Тоненької, шовкової, нитки кольорової.
Полотном біленьким вишию рівненько
Голосну сопілочку і вишневу гілочку,
Пташечку, калину, маму і дитину.
Вийся-вийся, голочко, вишиваю долечку.
Візерунок рясно – буде доля красна.


Немає коментарів:

Дописати коментар