ПРО НАС   Вже багато років Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) № 21 «Кораблик» Запорізької міської ради у своєму мікрорайоні має заслужений авторитет. Батьки прагнуть, щоб їхні діти відвідували саме цей садок, а самі маленькі господарі затишного дитячого царства залюбки приходять сюди щодня.

  Сьогодні в дошкільному закладі виховується 210 дітей віком від 1 року 6 місяців до 6 (7) років. 

   Пріоритетними напрямами роботи Закладу дошкільної освіти є створення і забезпечення оптимальних умов для отримання дітьми дошкільної освіти, збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей; прилучення дітей до рідної мови, виховання поваги до рідної мови, виховання поваги до батьків, родини, рідного краю, до національних традицій, звичаїв, загальнолюдських цінностей. 


Як лагідно сонечко землю зігріє,
Як дощик її оросить,
Так вихователь дитя зустрічає,
Щоранку в садочок спішить.
Про всі негаразди відразу забуде,
І посмішка враз засія,
Бо їй найдорожче довірили люди -

Майбутнє країни - дитя!      Педагог, вихователь... Про вихователів дитячого садка хочеться вести окрему розмову, бо вони першими прокладають дитині шляхи до знань, добра, краси, віри, надії і любові.

   Дитячий садок - це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період для розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись. Якщо живе з чесністю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов. Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри. 

     Таким є педагогічний колектив однодумців нашого дошкільного закладу, який налічує 27 педагогів. Усі педагоги володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності. 

    Педагоги понад усе прагнуть, щоб маленьким господарям жилося добре, аби кожен день повнився для них радістю спілкування з однолітками й дорослими. Кожна зустріч з дітьми починається з доброзичливих побажань один одному. А далі діти разом із вихователями подорожують у світ природи, світ грамоти і математики, пізнають його, набувають свого першого життєвого досвіду, вчаться гратися іграшками, радіти кожному дню, зустрічати один одного привітно, жити в дружбі та злагоді.
     Нам є чим пишатися, бо до нас діти йдуть із радістю, а це - найвища нагорода за працю.

Отак і живемо однією дружньою сім'єю! Наш гербНаш девізНаш гімнНемає коментарів:

Дописати коментар