Група "Дельфінчик". 2023-2024 н.р.

 

...Всі діти виповнені радістю життя,
Хоч і буває їм і солодко, і гірко,
Та все одно, сприймають все, як є,
Бо щастя жити — це велике диво!
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
Теми: "Про безпеку дбаємо",
"Ті, кого ми любими"
(30.10 - 13.11)
Під час вивчення тем розширили знання дітей про правила безпечної поведінки у різних середовищах (вдома, на вулиці, в природному середовищі). Продовжуємо формувати відповідальне ставлення щодо дотримання правил безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях.
Розширили знання дітей про сім’ю, родину, членів сім’ї; продовжуємо виховувати у дітей почуття поваги до всіх членів сім’ї, чуйність, доброзичливість, бажання допомагати їм, не засмучувати своїми вчинками, поведінкою.


👪👪👪👪👪👪👪👪👪👪👪👪👪👪👪👪
Теми: "Гра", "Етикет"
(16.10. - 27.10)
Під час вивчення теми розширили знання дітей про ігри, ознайомлюючи із різними видами ігор. Організовували взаємодію в парах та групах. Формували відповідальне ставлення щодо дотримання правил гри та етичних норм. Розвивали у дітей інтерес до пізнання етикету: мовленнєвого, столового. Закріпили формули мовленнєвого етикету: вітання, прощання, подяки, прохання, вибачення. Вчили самостійно, в залежності від ситуації, влучно використовувати їх в особистому спілкуванні, при вирішенні проблемних ситуацій.
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

Теми: "Здоров'я в порядку", "Правильне харчування"
(02.10. - 13.10)
Під час вивчення теми розширили знання про складові здорового способу життя: дотримання режиму дня та особистої гігієни, заняття спортом, харчування корисною їжею та позитивні емоції. Розвивали вміння раціонально організовувати свій день, надавати перевагу активному відпочинку, сприймати дійсність через позитив.

😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

Тема:"Порядок:все і всі на своїх місцях"
(18.09.23 - 29.09.23)
В результаті опрацювання теми діти дізнались про послідовність змін у природі впродовж року. Закріпили назви та послідовність пір року, їх відповідні місяці. Діти дізнались про складові здорового способу життя: дотримання режиму дня та особистої гігієни, заняття спортом, харчування корисною їжею та позитивні емоції. Діти вчаться раціонально організовувати свій день, надавати перевагу активному відпочинку, сприймати дійсність через позитив.

Тема: "Осінь"
(11.09.23 - 15.09.23)
В результаті опрацювання теми діти розширили свої знання про стан живої та неживої природи. Навчились помічати зміни у стані сонця, неба, землі й визначати стан погоди за цими змінами. Закріпили розуміння зв’язку між зміною положення сонця, настанням холоду і станом рослин (наявність пожовклого листя, сухої трави, плодів, квіток). Навчились помічати цікаві явища в живій та неживій природі, розповідати про них, розрізняти дерева і кущі в осінньому вбранні. Продовжуємо розвивати мислення, пам’ять, зв’язне мовлення. Виховуємо естетичний смак, любов до природи рідного краю.

Тема: "Знайомство"
(01.09.23 - 08.09.23)
В результаті опанування теми діти розширили свої уявлення про комунікацію людей через дружні стосунки між собою, навчились дотримуватись певних правил взаємодії, поваги до інтересів іншої людини. Продовжуємо виховувати позитивне ставлення до своїх однолітків, толерантність та конструктив під час спілкування. Продовжуємо розвивати зв’язне мовлення, мислення.Немає коментарів:

Дописати коментар