III Всеукраїнське заняття доброти

На запрошення Благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» наш заклад дошкільної освіти долучився до III Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Адже турботливе ставлення до тварин, прищеплене у дитинстві, допомагає дітям відчувати потребу піклуватися про когось, любити та нести відповідальність за того, кого ми приручили. 1 та 2 березня у садочку во всіх вікових групах пройшли інтерактивні заняття за конспектом, запропонованим фондом. У наймолодших діток заняття пройшли за індивідуальними конспектами, в яких, відповідно до вікових особливостей дітей, розкривались такі питання:
1) Домашні тварини це – відповідальність, а не іграшка.
2) Причини появи безпритульних тварин (люди часто виявляються невдячними за те, що тварини роблять для них, викидаючи своїх вихованців на вулицю, як непотрібну річ; тварина губиться, а господар не може її знайти; народження кошенят або цуценят у безпритульних тварин)
3) Що забороняється під час зустрічі з безпритульним собакою (замахуватися на нього палицею, гілкою, рукою та кричати; намагатися відібрати у нього те, що він їсть (гризе); тікати з місця зустрічі; підходити і гладити незнайомого собаку; намагатись взяти до рук чи погладити дитинчат тварин (кошенят чи цуценят).
Щоб не спровокувати тварину, слід неквапливо почати віддалятися.
БФ «Щаслива лапа» закликає: Дбайте про здоров'я наших чотирилапих друзів!

"Веселка" 
"Зірочки"


"Дзвіночки""Ромашка"

"Дельфін"


"Вінні-Пух"


"Бджілки"Віримо, що зернятка добра, посіяні педагогами, проростуть в душах дошкільнят любов’ю, турботою та ласкою.Немає коментарів:

Дописати коментар