Знайомі обличчя? Це - "Веселка"!

День святого Валентина – це свято не тільки для дорослих. Адже перші почуття любові часто відвідують серця наших малюків ще у дитячому садочку. З нагоди цього свята наші вихованці, під керівництвом вихователів, для своїх рідних та друзів виготовляють «Валентинки».Гра «Ми їдемо до магазину». Діти стають один за одним, тримаючи того, хто попереду за боки і так пересуваються по групі, промовляючи «Ми йдемо до магазину, там робитимемо покупки». За сигналом діти зупиняються, а ведучий показуючи картку просить перелічити все, що можна купить в цьому магазині.
Гра «Покажи». Одні діти показують предмети меблів за допомогою частин тіла,  інші діти відгадують.

Гра «Опиши предмет?». У ході виконання цього завдання дитина тренується описувати предмет за допомогою прикметників  (характерні риси: колір, розмір, різні спеціальні якості).


Малювання - найбільш природний і захопливий вид діяльності дошкільників, у якому вони реалізують потребу самовираження, формують естетичний смак, відчуття гармонії, розширюють кругозір, розвивають творчі здібності, дрібну моторику рук, художнє сприйняття життя, уяву.Немає коментарів:

Дописати коментар