Що спільного у слів "веселка" і "цікаво"? Подивіться!

На початку заняття для зняття напруги та зацікавлення дітей пропоную вправу "Паркан". Діти об'єднавшись у підгрупи, за допомогою рук, ніг будують паркан. Можна ускладнити завдання, запропонувавши утворити різні паркани: паркан - сітка, Паркан - дощечки, високий - низенький, тощо.

Додаємо до щоденних ранкових ритуалів ще одну традицію. Щоранку запрошуємо дітей піднімати сонечко, щоб погода в групі незмінно залишалась сонячною.
У мовленні слова мають допомогти висловити думку. Пропоную дітям поміркувати і розкласти картинки відповідно до змісту слів "Дім", "Парк", "Дорога".З метою розвитку дружніх взаємин проводимо гру "Ланцюжок". Діти тримаються за руки  і повторюють рухи, які демонструє ведучий.
Створення дерева цілей " Знімаємо кіно". Розбираємо в якій послідовності треба діяти, щоб зняти справжній фільм.Налаштовуємо дітей на дружню роботу, проводимо командні ігри для створення командного духу в спільноті дітей.
Створення мультфільму "Ріпка". Об'єдналися в команди, розподілили напрямок для роботи, створили ілюстрації, зробили монтаж та отримали гарний результат і багато позитивних емоцій.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар