Активність перша, фізично-ранкова😄
Комплекси ранкової гімнастики добираємо так, щоб різні види гімнастичних вправ поступово охоплювали всі великі та дрібні м'язи, а напруга в них постійно збільшувалася, переходила від однієї групи м'язів до іншої, створюючи в організмі дитини оптимальні навантаження. Тому ранкову гімнастику починаємо з динамічних рухів: різновидів ходьби, бігу, підстрибувань, які виконуються в помірному темпі з переходом на середній і швидкий. Потім діти виконують загальнорозвивальні вправи - для розвитку м'язів верхніх кінцівок і лопаткової ділянки, м'язів спини, живота, нижніх кінцівок.
Активність друга, спільне зосередження😄
Починаємо заняття зі вступної вправи «Фігури», яка налаштовує дітей на спільну роботу, допомагає зосередитися. Діти об’єднуються в підгрупи, за допомогою тіла у положенні лежачі на килимі «викладають» різноманітні фігури. Ця вправа розвиває вміння домовлятися, знайти цікаві способи вирішення завдання.
На початку заняття для зняття напруги та зацікавлення дітей пропоную вправу на включення «Дзеркало». Мета гри: виховувати увагу, кмітливість, швидку орієнтацію. Діти стають в дві шеренги, один навпроти одного. Одна шеренга – дзеркало, а інша – діти, які в них дивляться. Діти виконують відповідні рухи, а «дзеркало» має їх точно відтворити.
Активність четверта, творча😄
Розфарбовуємо повітряну кулю. Мета: розвивати дрібну моторику рук, координацію руху рук, почуття кольору.Активність п'ята, декоративна😄
Аплікація "А чиї ви, гуси? - Бабусі Ягусі". Мета: продовжувати ознайомлення дітей з прийомами декоративної аплікації; розвивати навички розумового аналізу послідовності виготовлення виробу і практичного виконання завдання; формувати інтерес до даного виду праці; виховувати уважність до роботи, охайність, терпіння.Активність шоста, напередодні-новорічна😄
Цікавинка в нашій групі - адвент календар. Ось і прийшла красуня-зима! До Нового року залишилося небагато часу. А стільки всього треба зробити! Підготувати подарунки і листівки, зробити ялинкові прикраси та новорічні костюми, прикрасити групову кімнату. А ще бажано знайти час для цікавих справ і веселих розваг. Щоб нічого не забути і все встигнути, потрібен цей чудовий календар.
Інтелектуальна карта "Мрії". Мета: продовжувати вчити дітей ставити один одному питання та відповідати на них; вчити правильно вживати в реченнях іменники в однині та множині; активізувати словник дітей дієсловами мрію, бажаю, хочу; розвивати мовлення, увагу. мислення, дрібні м'язи рук; виховувати бажання мріяти, навчатись, бути старанними.
Немає коментарів:
Дописати коментар