Увага, пожежа!

Сьогодні, 17 грудня 2019р., відповідно до наказу ТВО № 361/р від 13.12.2019, у нашому садочку було проведено практичне заняття – тренінг "Евакуація дітей у разі виникнення пожежі" з метою навчання учасників освітнього процесу правилам безпечної життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Основні цілі та завдання практичного заняття-тренінгу:
– практична перевірка здатності працівників ДНЗ грамотно і чітко діяти з метою захисту здоров’я та життя вихованців у надзвичайних ситуаціях;
– виховання впевненості учасників освітнього процесу в ефективності заходів при пожежній тривозі;
– формування та розвиток у вихованців високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, здатності виконувати завдання згідно отриманих інструкцій.
Заняття було організовано та проведено в формі колективної діяльності дошкільнят та працівників ДНЗ. Під час навчання відпрацювали питання безпечної поведінки та швидких дій в умовах задимлення або пожежі у приміщенні (за легендою). Працівники ДНЗ та вихованці показали вміння правильного реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації.
Було проведено попередню роботу з працівниками, навчання з ЦЗ, інструктаж.
За сигналом пожежної тривоги вихователі і працівники вивели дітей із закладу. Для того, щоб діти могли швидко покинути приміщення установи, було відкрито всі виходи на випадок екстреної евакуації. За 10 хвилин усі малюки були виведені за межі дошкільного закладу.
В заході були задіяні працівники та вихованці всіх 11ти груп дитячого садка. Цього дня діти, окрім теоретичних знань, отримали важливі практичні навички з порятунку власного життя та допомоги оточуючим у надзвичайній ситуації.Немає коментарів:

Дописати коментар