Обласний захід «День Дошкілля»


09 жовтня 2019 року на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР проведено обласний захід «День Дошкілля». У заході взяли участь спеціалісти з дошкільної освіти, учасники обласних фестивалів, працівники закладів дошкільної освіти.
Свято було відкрито виставкою-ярмарком кулінарних виробів для дитячого харчування «Осінні смаколики: кулінарні традиції малої Батьківщини». Освітяни взяли участь у майстер-класах: «Технологічний парк художньо-педагогічних ідей» (авторка ідеї та куратор фестивалю – Людмила Шульга); «Буккроссинг як засіб формування читацького інтересу у дошкільників» (Людмила Трифонова, вихователь-методист ЗДО № 41 «Барвінок», м.  Мелітополь).
Музичне вітання від ансамблю "Арт-коло" (м.Мелітополь, кер. Кривонос А.С.) стало справжнім святковим подарунком. 
Освітян Запорізького краю привітали в.о. ректора КЗ"ЗОІППО"ЗОР Казачук Анатолій Васильович, заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації - начальник управління дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти Захарчук Віктор Миколайович, проректор з науково-методичної роботи КЗ"ЗОІППО"ЗОР Варецька Олена Володимирівна. Завідувач кафедри дошкільної освіти Байєр Ольга Миколаївна презентувала основні напрями розвитку дошкільної освіти та реалізацію післядипломної освіти у 2019-2020 році.
На заході було відзначено учасників та переможців Всеукраїнських й обласних заходів 2019 року.За матеріалами сайту КЗ"ЗОІППО"ЗОР


Немає коментарів:

Дописати коментар