Ура! Літо прийшло!

Сьогодні наш тематичний день пройшов під девізом «Малюємо літо кольорами щастя»
Сонце світить яскраво вгорі,
Скільки радості у дітвори!
Закружляли у танці малята,
Зустрічають літечко-свято!
Наші вихованці розфарбували цей перший літній день найяскравішими барвами: щирим сміхом, веселими танцями, творчістю та незабутніми емоціями. Кожна дитяча посмішка - це окремий колір нашого спільного полотна щасливого дитинства!
🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞

Немає коментарів:

Дописати коментар