Група "Карапуз". 2023-2024 н.р.

 
Де діти – там нема пітьми,
Там світлим є завжди життя
І молодіє світ дітьми,
Оновлюється в нас буття!
😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃
Тема тижня: "У нашому саду - листопад"
(20.11.23-24.11.23)
На цьому тижні малята дізналися про явища в природі, які відбуваються пізньої осені; переглядали пізнавальні відео, грали в дидактичні ігри, слухали веселі пісні та зробили чудовий пластиліновий дощик.
Тема тижня: "Безпека на дорозі"
(13.11.23-17.11.23)
Про безпеку на дорозі малюки тепер все знають,
пішохідні переходи всі малята пам'ятають.
Розглядали Світлофор, кольори запам'ятали,
"Зебру" також з кольорів чорних, білих викладали;
пісні слухали та в дидактичні ігри грали
та відео пізнавальні з інтересом переглядали.
Неймовірний та чудовий Світлофор намалювали.

Тема тижня: "Домашні улюбленці"
(06.10.23-10.11.23)
Малята багато нового пізнали, ліпили бублички та в дидактичні ігри грали, дивилися цікаві відео та на питання відповідали. Діти слухали пісні, робили фізкультуру, кольори пригадали та клубочки котикам подарували.

Тема тижня: "Свійські тварини"
(30.10.23-03.11.23)
Малята поглибили свої знання про свійських тварин, дізналися, чим вони харчуються; вправлялися у звуконаслідуванні; закріпили знайомі кольори; продовжили знайомитися з поняттями: "великий-маленький", "один-багато", "короткий-довгий". Розвивали мовлення, увагу, мислення, дрібну моторику рук. Діти про тварин свійських подбали та паркан намалювали!

Тема тижня: "Свійські птахи"
(23.10.23-27.10.23)
Тиждень цей цікаво дуже діти провели: на подвір'я до бабусі вони завітали, свійських птахів там розглядали, звуконаслідували, називали, в цікаві ігри з ними грали. Відео пізнавальні переглядали та на питання відповідали, пісні слухали, ліпили та поробки до дня Гарбуза робили.
Тема тижня: "Фрукти"
(16.10.23-20.10.23)
На цьому тижні малята фрукти розглядали, потім їх ще називали, кольори також згадали, форму "круг" вивчали, в різні дидактичні ігри грали та яблучка червоні малювали. Малята відео переглядали та усе запам'ятали!

Тема тижня: "Овочі"
(09.10.23-13.10.23)
На цьому тижні малята овочі вивчали, називали, розглядали, вміло їх запам'ятали, форму, кольори згадали, в різні дидактичні ігри грали, слухали пісні, ліпили овочі смачні та стиглі. Діти дивилися пізнавальні відео та гарно проводили час. Малюки розвивали зорову память, уважність, мовлення, пізнавальний інтерес.

Вересень. Наші перші роботи!
.

Знайомство відбулося!


Немає коментарів:

Дописати коментар