Група "Карапуз". 2023-2024 н.р.

 
Де діти – там нема пітьми,
Там світлим є завжди життя
І молодіє світ дітьми,
Оновлюється в нас буття!
😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃
Тема тижня: "Водойми та їх мешканці"
(20.05.24-24.05.24)
Був цікавий тиждень цей, дітки рибок розглядали, їх частини тіла називали та у підводному світі побували. Що робити рибки вміють - малюки вже знають, де живуть, які бувають та чому не розмовляють. Дітки наші з пластиліну гарну рибоньку зліпили.
Тема: "Різнобарвні квіточки
розпускають пелюстки"
(06.05.24-10.05.24)
Квіточки вісняні дітки пригадали, розглядали їх та називали. Заняття цікаві дивилися малята, в ігри дидактичні грали та не сумували. Квіточку для мами гарненьку зліпили, бо немає в світі ріднішої людини.

Тема: "Тиждень безпеки"
(22.04.24-26.04.24)
Діти заняття переглядали та про безпеку пригадали. На дорозі та в природі, вдома та навкруг, треба бути обережним завжди, мій друг! В ігри діти також грали, пісні слухали та жваво танцювали. Малята руханки робили та кольори знайомі повторили. Також дітки наші вправно тісто (пластилін) розминали, та гарненький Світлофор з батьками виліпляли.
Тема тижня: "Яблуня весняна для малят розквітла"
(15.04.24 - 19.04.24)
Дітки наші на цьому тижні до саду ходили, дерева весняні розглядали, будову дерева вивчали та квіточки фарбами на дереві намалювали. Також в ігри різні грали та заняття пізнавальні з цікавістю переглядали.
Тема тижня: "Дивовижний світ комах"
(08.04.24-12.04.24)
Люба веснонька-весна принесла свої дива:
всюди квіточки цвітуть, бджоли весело гудуть,
і маленькі комашки в квіточках ховаються,
сонечку і діткам весело всміхаються!
Комах діти пригадали та їх назви запам'ятали,
дружно називали, в руханці стрибали,
жучка-сонечка зліпили, дуже вправно все робили.
Заняття переглядали, в дидактичні ігри грали,
вірші слухали цікаві, їх повторювали з мамою.
Тема тижня: "Ми допитливі малята,
хочемо все про себе знати
(01.04.24-05.04.24)
Наші допитливі малята все про себе хочуть знати: який одяг одягати, як частини тіла називати? Пізнавальне відео діти переглядали, у цікаві ігри грали, пісеньки співали та вправно гарне сонечко намалювали. Пам'ять, мовлення, увагу дітки розвивали, час чудово всі провели та про дівчаток і хлоп'ят все запам'ятали.
Тема тижня: "В гостях у казки"
(25.03.24-29.03.24)
Всі малята полюбляють слухати казки: про Колобка, Курочку Рябу, Рукавичку, Ріпку. На цьому тижні казки ми пригадали, героїв цих казок з малятами назвали та будиночки їм будували. В ігри грали, танцювали, займалися та не сумували. А щоб діду з бабою допомогти, діти чудову Ріпку зліпили залюбки.

Тема тижня: "У затишній оселі і життя веселе"
(18.03.24-22.03.24)
Люблять всі наші малята вдома мамі помагати. Щоб затишок був і порядок - меблі розставляли, називали їх та фарбами серветку розмалювали. Відео цікаве малята переглядали, кубики, цеглинки вправно називали та з них меблі будували. Пісні слухали, співали, в дидактичні ігри грали.
Тема тижня: "Буду мамі помагати, посуд гарно розставляти"
(11.03.24-15.03.24)
Всі помічники у мами: хлопчики й дівчатка,
посуд вправно називали, розставляли та складали,
форму з кольором вивчали,
в дидактичні ігри грали.
Заняття цікаві малята дивились,
з мамою любою разом трудились,
дуже гарно все робили та чудову чашечку зліпили.
Тема тижня: "Усе починається з мами"
(04.03.24-08.03.24) 
Тиждень дуже був цікавий: діти малювали квіти мамі, їй слова лагідні казали та до серця пригортали. В ігри дидактичні грали, відео цікаве з мамою переглядали, руханки веселі дружно всі робили, щоб чудовий настрій мали всі і сили.

Тема тижня: "Білий сніг пухнастий падає, кружляє"
(01.01.24-05.01.24)
Новорічне свято малюки зустріли та про зиму сніжну багато говорили. Зими ознаки всі назвали, зі сніжинкою пограли, а Сніговичкам рукавички за розміром та кольором весело підбирали. Про розваги не забули, ручки розминали та із пластиліну Сніговика виліпляли!

Тема тижня: "Тепло і затишок дарує нам родина"
(25.12.23-29.12.23)
Малюки на цьому тижні про родину дізнавались, маму, тата, діда й бабу - лагідно всіх називали. Щоб накрити стіл до свята, скатертину малювали, веселилися, співали, в ігри грали, танцювали та родину шанували.
Тема тижня: "Ми ялиночку прикрасимо, у таночку покружляємо"
(18.12.23-22.12.23)
На цьому тижні діти ялинку розглядали та про неї розповідали. Вдома з батьками її прикрашали, у веселі ігри грали, танцювали та ліпили гірлянду з пластиліну. Фізкультурою займались, заняття переглядали, веселились, танцювали, кількість, колір та величину дружно пригадали.
Тема тижня: "Я печу, печу, печу - діткам всім по калачу"
(11.12.23-15.12.23)
Діти посуд розглядали,
його вправно називали,
слухали потішки,
веселились трішки.
                           Ну, а потім танцювали,
                           в ігри грали та співали,
                           також чашечку чудову
                           пальчиком розфарбували.
                                                             Всі заняття з радісттю
                                                             малюки переглядали
                                                             та про посуду призначення
                                                             дізнатися не забували.
Тема тижня: "Надягала Марічка нові рукавички"
(04.12.23-08.12.23)
Сніг біленький крутиться, біла вже вся вулиця! Зиму діти зустрічали та нове все пізнавали, в ігри дидактичні грали, веселилися, співали, танцювали та завзято рукавички прикрашали. Зимовий одяг розглядали, послідовність одягання запам'ятали, довжину та колір пригадали, а заняття пізнавальні уважно переглядали.

Тема тижня: "Транспорт"
(27.11.23-01.12.23)
Транспорт різний ми вивчали та старанно називали, відео занять дивились, в ігри грали, веселились. Розвивали пам'ять, мовлення, увагу, бо розумні ми малята, хочемо все знати. Ще намалювали ми дороги для машин, пензлика тримати вчилися у своїй руці.


Тема тижня: "У нашому саду - листопад"
(20.11.23-24.11.23)
На цьому тижні малята дізналися про явища в природі, які відбуваються пізньої осені; переглядали пізнавальні відео, грали в дидактичні ігри, слухали веселі пісні та зробили чудовий пластиліновий дощик.
Тема тижня: "Безпека на дорозі"
(13.11.23-17.11.23)
Про безпеку на дорозі малюки тепер все знають,
пішохідні переходи всі малята пам'ятають.
Розглядали Світлофор, кольори запам'ятали,
"Зебру" також з кольорів чорних, білих викладали;
пісні слухали та в дидактичні ігри грали
та відео пізнавальні з інтересом переглядали.
Неймовірний та чудовий Світлофор намалювали.

Тема тижня: "Домашні улюбленці"
(06.10.23-10.11.23)
Малята багато нового пізнали, ліпили бублички та в дидактичні ігри грали, дивилися цікаві відео та на питання відповідали. Діти слухали пісні, робили фізкультуру, кольори пригадали та клубочки котикам подарували.

Тема тижня: "Свійські тварини"
(30.10.23-03.11.23)
Малята поглибили свої знання про свійських тварин, дізналися, чим вони харчуються; вправлялися у звуконаслідуванні; закріпили знайомі кольори; продовжили знайомитися з поняттями: "великий-маленький", "один-багато", "короткий-довгий". Розвивали мовлення, увагу, мислення, дрібну моторику рук. Діти про тварин свійських подбали та паркан намалювали!

Тема тижня: "Свійські птахи"
(23.10.23-27.10.23)
Тиждень цей цікаво дуже діти провели: на подвір'я до бабусі вони завітали, свійських птахів там розглядали, звуконаслідували, називали, в цікаві ігри з ними грали. Відео пізнавальні переглядали та на питання відповідали, пісні слухали, ліпили та поробки до дня Гарбуза робили.
Тема тижня: "Фрукти"
(16.10.23-20.10.23)
На цьому тижні малята фрукти розглядали, потім їх ще називали, кольори також згадали, форму "круг" вивчали, в різні дидактичні ігри грали та яблучка червоні малювали. Малята відео переглядали та усе запам'ятали!

Тема тижня: "Овочі"
(09.10.23-13.10.23)
На цьому тижні малята овочі вивчали, називали, розглядали, вміло їх запам'ятали, форму, кольори згадали, в різні дидактичні ігри грали, слухали пісні, ліпили овочі смачні та стиглі. Діти дивилися пізнавальні відео та гарно проводили час. Малюки розвивали зорову память, уважність, мовлення, пізнавальний інтерес.

Вересень. Наші перші роботи!
.

Знайомство відбулося!


Немає коментарів:

Дописати коментар